magazyn czasowego składowania

Magazyn czasowego składowania

Strona główna / Logistyka kontraktowa / Magazyn czasowego składowania

Nasz magazyn czasowego składowania daje nam możliwości przeładunków i składowania ładunków, jako miejscu uznanym przez Urząd Celny.

Magazyn czasowego składowania to rodzaj magazynu znajdującego się pod dozorem celnym, umożliwiający przesunięcie odpraw, w przypadku braku możliwości dokonania skutecznego zgłoszenia celnego i dopełnienia zobowiązań.
Model takiego działania wykorzystują często Agencje Celne do obsługi własnych klientów, lub do przyciągnięcia klientów kusząc ich tą ofertą.
Centrum Logistyczne JMP, nie jest Agencją Celną. Oferuje możliwość składowania ładunków pod nadzorem celnym dla Agencji Celnych i indywidualnych klientów.
Dzięki takiemu modelowi Agencje Celne mogą proponować swoim klientom tego rodzaju usługę powiększając wachlarz usług (bycie konkurencyjnym na rynku) nie inwestując w infrastrukturę, ludzi i sprzęt.

Na rynku chcemy być postrzegani jako partner, który specjalizuje się w obszarze logistyki kontraktowej. Posiadamy wiedzę, możliwości i infrastrukturę do dokonywania wszelkich czynności związanych z obsługą przeładunków. Chcemy dzielić się tą wiedzą i możliwościami.